Hemen Ara

0 (532) 500 25 96

E-Posta

info@antalyafilbox.com

Antalya Televizyon Arıza Servisi

Antalya Televizyon Arıza Servisi

Günümüz Televizyon teknolojisi hızla büyümeye devam etmektedir. Her ay, her hafta hatta her gün yeni bir ürün, gözkamaştırıcı farklı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Fakat televizyonlarımızın kullanım ömrü dolmadan günlük hayatımızda yanlış kullanım doğrultusunda ürün zarar görüp arızalanmaktadır.

Dijital Elektronik Servisi, Türkiyenin en iyi elektronik  hizmetlerinin iyileştirme iddiasıyla hizmet veren profesyonel bir kuruluştur.Doğru bir hizmetin bütün gerekliliklerini yerine getirmek adına üstün bir çaba içinde olan organizasyonumuz, İstanbul halkının kültürel yapısı, beklenti ve isteklerine hassasiyetle yaklaşır.Doğru hizmetin hem teknik hem de sosyal yanlarını bir arada olması gerekliliğine inanan , departman ve organizasyonlarını bu anlamda geliştirerek müşterilerine duyduğu saygıyı ifade etmeye çalışmaktadır.

Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli, alanında uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla Led, plazma, LCD televizyonlarınızı güvence altına alıyoruz .

Özellikle işini gerçekten güzel ve garantili yapan usta uyducular sayısı her geçen gün azalıyor. Uydu montajı, kanal ayarı gibi uydu teknik servis işlerinde “A” kalite ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

 %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Koşullara bağlı kalmaksızın %100 Müşteri Memnuniyeti yalaşımı ile hareket eden firmamız, hizmet öncesi doğru iletişim kurması amacıyla geliştirdiği Müşteri Hizmetleri santralinden , hizmet esnasında kaliteli , hızlı , pratik ve saygılı personel durumuna , hizmet tamamlandıktan sonra memnuniyetinizi ölçen firma son kontrol yetkilisine kadar kurumsal bir müşteri memnuniyeti politikası izlemektedir.

Antalya Televizyon Arıza Servisi
 Antalya Televizyon Arıza Servisi